מתנה ל'אן'

יצירת מתנה מיוחדת לתינוק/ת זו מסורת במשפחתנו. סרגנו ותפרנו בגדים קטנים וכביסים, סינורי-מפיות קטנים שנקשרו על הצוואר כדי לקלוט עודפי אוכל ועוד דברים שימושיים. אך אני אוהבת להכין גם מתנה שתגדל עם הילד/ה, שתשלב גירוי חזותי ותאפשר לאמא ולילד/ה לספר סיפורים מהנראה ביצירה ויותר מאוחר תלמד/תשעשע בלימוד אותיות או מספרים. במשך השנים יצרתי כמה עבודות כאלו כל אחת שונה לחלוטין מהאחרות אך לצערי לא חשבתי לצלם אותן.

מתנה ל-אן

לא מזמן,הציע בני אורי שכדאי להוסיף לאתר האמנות שהוא בנה לי, גם יצירות משנים קודמות שחלקן כבר לא בביתי. כתבתי לאנשים שונים שאצלם נמצאות עבודות שלי וביניהם גם לחברתי שהיא אמא של אן. כאשר בקשתי לקבל צילום של המתנה שעשיתי לאן לכבוד הולדתה, היא ציינה שאן כבר בת מצווה, מדהים איך שהזמן דוהר?. היא שלחה לי צילום של ה'מתנה לאן' עם כמה צילומי פרטים ומאד שמחתי לשוב ולראות אותה.

'אמא מסיעה'

עבודות מסגנון זה הן חד פעמיות ואיני מסוגלת לשוב וליצור עוד אחת. היא נוצרת מתוך ידידותי עם ההורים של התינוק/ת שכמובן עדיין אינני מכירה. אני לא יודעת ממש לספר איך הרעיון לעבודה נולד. הרהתי בחברתי, הנחתי לפני חוטים ובדים, וכך נוצרה המתנה.

כל התמונות צולמו בידי אמא של אן ואני מודה לה ששלחה לי אותן.

'6 גמדים'

'3 ילדות' , פרט מ'מתנה לאן'

'4 חלונות לבית'

2 ברושים ופריטי כבסים על החבל

Print Friendly, PDF & Email
פורסם בקטגוריה אמנות סיבים, אמנות שלי, כללי, מלאכת מחשבת, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

6 תגובות על מתנה ל'אן'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.